"Geçmişimizden aldığımız güçle geleceğinizi kuruyoruz"

Yabancı Dil Eğitimi

Yabancı Dil Eğitimi

İngilizce öğrenmek, eğitim, iş hayatı ve seyahat gibi birçok alanda büyük avantaj sağlar. Öğrencilerimizin İngilizce becerilerini geliştirmek için çaba gösteriyoruz ve onları gelecekteki başarıları için hazırlıyoruz.

1950’li yıllardan itibaren farklı coğrafyalarda çok dilli (Multi-lingual) çocuklar yetiştirebilmek, çocukların bilişsel gelişimleri, yaratıcılıkları ve hafızalarını güçlendirmek icin en önemli etmendir. 2-7 yaş aralığının bir dili edinebilmek için en iyi dönem olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Bizler Mefkûre Anaokulu olarak bilimin ışığında çocuklarımızı en iyi yabancı dil bilgisi ve konuşma yetisiyle yetiştirmeye çalışıyoruz. Bu nedenle, farklı yaş gruplarında farklı programlara uyarlanmış ders sayılarıyla öğrencilerimizin hedef dilde gelişimine destek olarak günlük dil becerisini edinmelerini hedefliyoruz.

3 yaş grubunda haftalık 8 saat ingilizce dersini Main Course öğretmeni ve Native Speaker olmak üzere 2 farklı öğretmenle eğlenerek öğrenen çocuklarımız kalıcı ve akıcı bir ingilizce bilgisine sahip oluyorlar.

4 ve 5 yaş grupları haftada 12 saat İngilizce dersini Main Course öğretmeni ve Native Speaker olmak üzere 2 farklı öğretmen görerek İngilizce öğrenimlerini devam ettiriyorlar.

Derslerde öğrenilen konulara paralel olarak hazırlanan etkinlikler ile öğrencilerimiz öğrendiklerini pekiştirme imkânı bulmaktadır. Okulun farklı alanlarında bulunan İngilizce panolar ve süslemeler ile eğitimde Gizil Öğrenme dediğimiz yaklaşım ile öğrencilerimizin sık sık İngilizce kalıplar görmesini ve farkında bile olmadan öğrenmesini desteklemiş oluyoruz.

Tüm kademelerimizde OXFORD UNIVERSITY PRESS ile dil eğitimimizi daha güçlü adımlar ile ilerletiyoruz.

Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.

Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye Çerez Politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.